AC/DC revival band v Hromnici

AC/DC revival band v Hromnici

Vystoupení kapely Špejbl´s Helprs – AC/DC revival band máme tedy za sebou i když jeho přípravu provázely nemalé problémy na straně pořadatele.

Skupina svoji interpretací skladeb AC/DC všem návštěvníkům předvedla výbornou show. I přes nepřízeň počasí se návštěvníci koncertu poměrně dobře bavili. Věřím, že mohu za všechny poděkovat skupině Špejbl´s Helprs – AC/DC revival band, a doufat, že si ve svém naplněném
kalendáři nalezne termín i pro další vystoupení u nás v Hromnici v roce 2009. Děkujeme!

Poděkování patří i dopravní firmě EVEX racing spol. s r.o. , která poskytla dva velké návěsy, které celkem dobře suplovaly pódium.

V neposlední řadě bych rád touto cestou upřímně poděkoval, všem kamarádkám a kamarádům, kteří velice ochotně a nezištně pomáhali překonat veškeré problémy spojené s přípravou celé akce; budování stánků s občerstvením, zajištění osvětlení, elektroinstalace, zajištění parkovací plochy, výběru vstupnéno, a tak bych mohl pokračovat. Zároveň s nasazením všech sil zajišťovali občerstvení mokuchtivích návštěvníků.

Nerad bych na někoho v tomto příspěvku zapomněl, proto zde nebudu uvádět konkrétní jména. Ale všichni zúčastnění se zde určitě najdou.

Mnohokrát DĚKUJI a věřím, že při další akci se mohu na Vas spolehnout.

DÍKY! Váš pověřený správce – V Kolnách