Od roku 2012 se naše nabídka čepovaných piv změnila, k překvapení všech našich hostů. Pro někoho,  změna zcela nepochopitelná.

Ukončili jsme spolupráci s Plzeňským Prazdrojem a vydali  se

„Cestou pivních znalců“.

 

Novým dodavatelem čepovaného piva pro naše hosty sportovní klubovny „V Kolnách“ v Hromnici, jsou „Pivovary Lobkowicz“.

Firma ryze česká, která  usiluje o návrat k tradici českého pivovarnictví. Aktivně se snaží o zachování a další rozvoj malých a středních pivovarů.

Do společnosti  „Pivovary Lobkowicz“ patří sedm pivovarů:

Černá Hora, Protivín, Uherský Brod, Jihlava, Rychtář, Klášter a Vysoký Chlumec.

Řada z nich má velmi bohatou historii sahající až do středověku – nejstarší z nich se datuje do roku 1298. Některé z pivovarů pak byly dlouhodobě spojeny s nejvýznamnějšími šlechtickými rody u nás.

Našim hostům širokou nabídku pivních značek, které se od sebe odlišují pestrou škálou jejich chutí.Vedle světlých výčepních piv a ležáků najdete v naší nabídce i řadu speciálů – od polotmavých přes vícestupňová piva až po tmavé ležáky a nealko pivo. Při výrobě se klade důraz na původní receptury a používání těch nejkvalitnějších surovin.

Díky široké nabídce čepovaných piv jsme  „V Kolnách“   mohli ochutnat na 30 druhů různých piv. Takový malý ráj pro „promiskuitní pivaře“ a pro všechny, kteří rádi ochutnávají neochutnané.

Zastavte se třeba při návštěvě Hromnického jezírka. Klubovnu najdete cca 80m od parkoviště, nebo můžete zaparkoval přímo u „Kolen“.

Těšíme se na Vaši návštěvu, ať přijedete na kole, na koni, automobilem nebo pěšky.